Antalya Tatil Köyleri

Antalya Tatil Köyleri

Türkiye’de deniz ve tatil denince akla ilk gelen yerlerden belki de en yoğun olanı Antalya ve Antalya tatil köyleri gelir. Antalya bölgesi tatil köyleri ile yerli ve yabancı turistleri en çok çeken yerlerdendir. Her yıl binlerce turist güneşlenmek, yüzmek ve Antalya’nın muhteşem eğlenceli ortamında tatil keyfi yapmak için Antalya tatil köylerinde vakit geçirmektedirler.

Antalya Tatil Köyleri

Denize çok yakın olan tatil köyleri olduğu gibi şehre biraz daha yakın tatil köyleri de bulabilirsiniz. Fiyatlar yaz sezonunda genellikle daha fazla olmakla birlikte kimi zaman çeşitli kampanyalar da yapılmaktadır. Kısıtlı bir bütçe ile tatil yapmak niyetinde iseniz tatil köylerinin kampanyalarını takip etmenizi tavsiye edebiliriz.

Antalya

Bazı tatil köyleri özel plaj imkânı sunarak sizlere çok daha temiz ve kalabalık olmayan yüzme imkânı sunuyor. Antalya’da tatil köyleri ailenizle veya tüm sevdiklerinizle rahatça tatil yapabileceğiniz nezih ortamlar da sunmaktadır.

Yaz sezonunda Antalya’da bulunan tatil köyleri için talep bir hayli fazla ve neredeyse hiç boş yer bulma imkânı olmayabiliyor. Bu nedenle tatil kararınızı verdiyseniz erken bir tarihte rezervasyon yaptırarak hem tatilinizi garanti altına almanızı hem de çeşitli erken rezervasyon fiyat indirimlerinden yararlanmanız güzel bir fikir aslında.

Antalya Turizm

Yerli turistler kadar her yıl yabancı turistler tarafından da tatil yapmak için Antalya’daki tatil köyü olan yerlere çok rağbet görmektedir. Antalya gerçekten tatil için cennet gibi bir yerdir. Yazlar oldukça uzun sürüyor ve mayıs ayında bile çok rahat bir şekilde denize girebiliyorsunuz. Temmuz ve ağustos aylarında ise Akdeniz bir banyo suyu kadar sıcak oluyor.

Antalya Turizm

Manavgat şelaleleri, Karain Mağarası burada tatil yaparken gezilebilecek önemli yerlerdir. Türkiye’nin Reveransı unvanına sahip Antalya doğal güzellikleri ile de insanı büyülüyor. Özellikle palmiyelerle çevrili caddeleri ve yemyeşil ormanları ile Antalya asla ayrılmak istemeyeceğiniz bir şehirdir.

İşte En Çok Tercih Edilen Tatil Köyleri

Belek

Kaş

Alanya

Kemer

Side

This article has 3 comments

  1. Pingback: Gökçeada Gezi Rehberi – Gökçeada Köyleri | Gidilcek Yerler

  2. Pingback: Kemer Beldibi Mağarası | Gidilcek Yerler

  3. Pingback: Seyahat Öneri ve Tavsiyeleri (5 Önemli Bilgi) | Gidilcek Yerler

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir